-
$725,000 768 SQ FT
$944 SQ/FT111 Seascape Resort Drive
A@ Seascape Blvd. and Sumner Avenue - 48 - Rio Del Mar/Seascape, Aptos
- 1 Bed
- 1 Bath
- 2 Park
- 768 sqft
- Aptos
DOM9CON -
$1,850,000 2,623 SQ FT
$705 SQ/FT1086 Delano St
A@ Kent Ave - Ashland, San Lorenzo
- 4 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 2,623 sqft
- San Lorenzo
-
$1,999,000 2,441 SQ FT
$819 SQ/FT115 Moraga Way
A@ Brookwood - Moraga Estates, Orinda
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,441 sqft
- Orinda
-
$1,400,000 2,366 SQ FT
$592 SQ/FT5623 Bacon
A@ Skyline - Hillcrest Estate, Oakland
- 3 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 3 Park
- 2,366 sqft
- Oakland
-
$1,359,000 1,472 SQ FT
$923 SQ/FT6159 Corte Padre
A@ Camino Segura - Springwood Mead, Pleasanton
- 3 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 1,472 sqft
- Pleasanton
-
$505,000 1,204 SQ FT
$419 SQ/FT74 Carriage Way, #74
A@ 74 Carriage Way - Not Listed, Pomona
- 2 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 1 Park
- 1,204 sqft
- Pomona
-
$835,000 1,064 SQ FT
$785 SQ/FT1880 Dove Way
A@ Egret Ln - 3400 - Hayward, Hayward
- 3 Bed
- 1 Bath
- 2 Park
- 1,064 sqft
- HAYWARD
DOM69SFH -
$489,000 1,240 SQ FT
$394 SQ/FT5330 Cribari Gln
A@ Cribari Lane - 900003 - Evergreen, San Jose
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,240 sqft
- San Jose
DOM9CON -
$769,000 1,117 SQ FT
$688 SQ/FT4050 Sacramento St
A@ Olympia - None, Concord
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,117 sqft
- Concord
-
$1,950,000 1 SQ FT
$1,950,000 SQ/FT1168 Beech Street
A@ PALGAS - 322 - East of U.S. 101 East Palo Alto, East Palo Alto
- 1 Bed
- 1 Bath
- 0 Park
- 1 sqft
- East Palo Alto
DOM9SFH -
$2,399,000 2,611 SQ FT
$919 SQ/FT540 Hamilton Way
A@ Arlington - Rose Point, Pleasanton
- 4 Bed
- 3.5 (3/1) Bath
- 2 Park
- 2,611 sqft
- Pleasanton
-
$515,000 1,440 SQ FT
$358 SQ/FT22461 Ponderosa
A@ Twain Harte Dr - 22049 - Twain Harte, Twain Harte
- 4 Bed
- 2 Bath
- 0 Park
- 1,440 sqft
- TWAIN HARTE
DOM9SFH -
$1,488,000 1,520 SQ FT
$979 SQ/FT123 Carmel Avenue
A@ Avenue Alhambra - 620 - Lower El Granada, El Granada
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,520 sqft
- EL GRANADA
DOM9SFH -
$1,478,000 1,975 SQ FT
$748 SQ/FT377 El Dorado Drive
A@ St. Francis Boulevard - 685 - St. Francis Heights, Daly City
- 4 Bed
- 3 Bath
- 1 Park
- 1,975 sqft
- Daly City
DOM19SFH -
$1,799,000 1,330 SQ FT
$1,353 SQ/FT2247 Salisbury Way
A@ Lafayette - 420 - Fiesta Gardens Etc., San Mateo
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,330 sqft
- SAN MATEO
DOM9SFH -
$2,395,000 1,530 SQ FT
$1,565 SQ/FT246 El Camino Del Mar St
A@ 26th Avenue - 1 - Sea Cliff, San Francisco
- 3 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,530 sqft
- San Francisco
DOM9SFR -
$755,000 999 SQ FT
$756 SQ/FT1832 Wright Street
A@ Silva Ave - Santa Rosa-Northeast, Santa Rosa
- 2 Bed
- 1 Bath
- 2 Park
- 999 sqft
- Santa Rosa
DOM9SFR -
$1,130,888 2,955 SQ FT
$383 SQ/FT4160 San Andres Way
A@ Heritage Pkwy - El Dorado Hills
- 3 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 0 Park
- 2,955 sqft
- El Dorado Hills
DOM9SFR -
$698,000 1,126 SQ FT
$620 SQ/FT32060 Paloma Court
A@ Dyer St - 3500 - Union City, Union City
- 2 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,126 sqft
- Union City
DOM54T/H -
$3,000,000 4,368 SQ FT
$687 SQ/FT2426 Heritage Oaks Dr
CS@ Roundhill Rd - Other, Alamo
- 4 Bed
- 4 Bath
- 3 Park
- 4,368 sqft
- Alamo