-
Open Sun May 17, 2:00 pm - 5:00 pm
$2,280,000 1,156 SQ FT
$1,972 SQ/FT373 Dayton Avenue
A@ Rosemont Dr - 8 - Santa Clara, Santa Clara
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,156 sqft
- SANTA CLARA
DOM3SFH -
$789,000 1,274 SQ FT
$619 SQ/FT809 Auzerais Avenue, #146
A@ Sunol St - 9 - Central San Jose, San Jose
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,274 sqft
- SAN JOSE
DOM3CON -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,199,000 2,180 SQ FT
$1,009 SQ/FT1620 Hanchett Avenue
A@ Dana Ave - 9 - Central San Jose, San Jose
- 4 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 2,180 sqft
- SAN JOSE
DOM3SFH -
Open Sun May 17, 9:30 am - 12:30 pm
$798,888 1,032 SQ FT
$774 SQ/FT420 Alberto Way, #22
A@ Los Gatos Saratoga Road - 16 - Los Gatos/Monte Sereno, Los Gatos
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,032 sqft
- Los Gatos
DOM3CON -
$738,000 760 SQ FT
$971 SQ/FT2140 Santa Cruz Avenue, #203
A@ Sand Hill Road - 301 - Sharon Heights / Stanford Hills, Menlo Park
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 760 sqft
- MENLO PARK
DOMNot Currently On MarketCON -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$2,499,000 1,856 SQ FT
$1,346 SQ/FT953 Lupin Way
A@ Alameda de las Pulgas - 353 - Howard Park Etc., San Carlos
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 1,856 sqft
- SAN CARLOS
DOM3SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 5:00 pm
$3,988,810 4,130 SQ FT
$966 SQ/FT13 Virginia Avenue
A@ San Thomas Aquino - 15 - Campbell, Campbell
- 5 Bed
- 6 Bath
- 3 Park
- 4,130 sqft
- CAMPBELL
DOM3SFH -
Open Sun May 17, 11:30 am - 4:30 pm
$6,495,000 3,293 SQ FT
$1,972 SQ/FT1150 Byron Street
A@ Lincoln - 241 - Professorville, Palo Alto
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 1 Park
- 3,293 sqft
- PALO ALTO
DOM3SFH -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$2,639,000 2,366 SQ FT
$1,115 SQ/FT146 Palm Avenue
A@ uplands - 355 - Cordes Etc., San Carlos
- 5 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 1 Park
- 2,366 sqft
- SAN CARLOS
DOM3SFH -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 5:00 pm
$1,895,000 1,329 SQ FT
$1,426 SQ/FT1355 Buchanan Drive
A@ El Camino - 8 - Santa Clara, Santa Clara
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,329 sqft
- Santa Clara
DOM3SFH -
Open Sun May 17, 12:00 pm - 3:00 pm$839,000 1,724 SQ FT
$487 SQ/FT1449 W 2nd St
N@ O'Hare Drive - Bridgeview, Benicia
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,724 sqft
- Benicia
-
$799,900 1,253 SQ FT
$638 SQ/FT1941 Rainier Ct
N@ Olympic - Spring Valley, Martinez
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,253 sqft
- Martinez
-
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$1,130,000 1,813 SQ FT
$623 SQ/FT254 Agustin Narvaez, #7
A@ Narvarez - 11 - South San Jose, San Jose
- 3 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 1,813 sqft
- SAN JOSE
DOM3CON -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,748,000 1,240 SQ FT
$1,410 SQ/FT1094 Bermuda Drive
A@ South Delaware Street - 420 - Fiesta Gardens Etc., San Mateo
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,240 sqft
- SAN MATEO
DOM3SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm$1,198,000 1,160 SQ FT
$1,033 SQ/FT3681 Sunset Dr
N@ Moulton - Other, San Bruno
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,160 sqft
- San Bruno
-
Open Sun May 17, 12:00 pm - 2:00 pm
$1,198,000 2,052 SQ FT
$584 SQ/FT308 Panorama Court
A@ Panorama Drive - Benicia 1, Benicia
- 3 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 2,052 sqft
- Benicia
DOM3SFR -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$945,000 854 SQ FT
$1,107 SQ/FT338 Main St, #8H
A@ Folsom - 9 - South Beach, San Francisco
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 854 sqft
- San Francisco
DOM3CON -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,150,000 815 SQ FT
$1,411 SQ/FT1650 Broadway St, #205
A@ Van Ness - 7 - Pacific Heights, San Francisco
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 815 sqft
- San Francisco
DOM3CON -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$1,680,000 1,615 SQ FT
$1,040 SQ/FT3338 Shadow Leaf Drive